Chvilka poezie - oblastní kolo 3. 5. 2023

10/05/2023
O škole

Soutěžní přehlídka recitátorů škol pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami s názvem Chvilka poezie se konala ve středu 3. května ve Znojmě. Pozvání naší školy přijalo celkem šest speciálních škol – z Brna, Mikulova, Břeclavi, Hustopečí, Moravských Budějovic a Spišské Nové Vsi. Porota hodnotila celkem 30 vystoupení a neměla to vůbec jednoduché. Všichni recitátoři přednesli verše tak, jak nejlépe to dokázali a na závěr jsme se shodli, že vítězů máme plný sál. Přece jen ale ti, kteří nejvíce zaujali, obsadili medailové pozice. Z naší školy to byl Martin Dobeš a Anděla Koníčková. Všichni soutěžící si domů odnesli nějakou hezkou knihu a další dárky, které věnovalo Město Znojmo. Všem našim reprezentantům (krom zmíněných ještě Jaroslav Rousek, Radim Učeň a Dominik Siegel) děkujeme a gratulujeme 🙂